Office & Management


Spoločnosť Mossa Consultancy Vám pomôže zefektívniť administratívne procesy vo Vašej firme. My sa postaráme o papiere a chod Vašej kancelárie, zorganizujeme Vám meeting, pripravíme prezentácie, budeme Vás sprevádzať na stretnutiach a robiť poznámky. Môžete sa spoľahnúť, že sa postaráme o to všetko “a toto ešte treba vybaviť.” 

Všetky služby ponúkame aj v Anglickom jazyku a preto s Vami pôjdeme aj na služobnú cestu alebo na stretnutie so zahraničným partnerom či klientom. S našimi znalosťami sa radi podelíme a ak máte asistentku, radi ju to naučíme. V pohodlí u Vás vo firme. Ak ju ešte len hľadáte, skúste našu službu Virtuálny asistent - ušetrí Vám čas a náklady. Môžete naše služby využívať nepretržite a stať sa našim Verným klientom, môžete si služby predplatiť, darovať ich alebo byť s nami iba na danú zákazku. Plne sa prispôsobíme Vašim požiadavkám.

Pripravili sme pre Vás prehľad najžiadanejších služieb/balíčkov. Pre cenové ponuky na základe Vašich požiadaviek nás neváhajte kontaktovať.

 1. Poradenstvo v oblasti office manažmentu 
  Poradenstvo v oblasti office manažmentu je služba šitá na mieru klientom, ktorí chcú zlepšiť a zefektívniť procesy vo svojej firme.

 2. Virtuálny asistent
  Spravovanie emailov resp. Akejkoľvek agendy, ak je zadaná a vykonateľná online/mimo Vášho pracoviska. Pre začiatočníkov odporúčame vyskúšať službu na 5 hodín týždenne.

 3. Cestujúci asistent
  Asistent na obchodné cesty je služba, ktorá sa väčšinou kombinuje s office balíčkom a tým Vám dáva šancu venovať sa veľkým veciam a obchodným partnerom. A keďže všetky služby ponúkame aj v Anglickom jazyku môžeme Vás uistiť, že budeme pôsobiť profesionálne a tým zvýšime aj imidž Vašej spoločnosti. Môžeme sa s Vami stretnúť až v dohodnutej destinácii, môžeme letieť skôr a vybaviť nevyhnutné. My vždy myslíme na všetky možnosti.

 4. Školenie personálu (office manager/ka, asistent/ka) priamo na pracovisku
  Školenie personálu priamo na pracovisku, čím šetríte najmä čas a náklady. Veríme, že školenie šité priamo na mieru danej osobe a firme je kľúčom k správnemu chodu akéhokoľvek oddelenia.
  Školenie trvá zvyčajne 3 po sebe nasledujúce dni. V prvý deň prebieha analýza osoby a jej práce, kedy hodnotíme jej silné a slabé stránky a pozorujeme jej prácu. Následne si prejdeme zistenia a nadstavíme prvé kroky na preškolenie a zavedieme nové rituály a spôsoby vykonávania práce. Keďže školíme počas pracovnej doby, dáva nám to ideálne možnosti na reálne zlepšenie, pretože pracujeme a školíme priamo v daných situáciách. V posledný deň sledujeme, či zavedený systém funguje v praxi a Vám odovzdáme spätnú väzbu, vrátane hodnotenia zamestnanca. Po absolvovaní tohto školenia môžete požiadať o MOSSA Approved certifikát. Cena školenia je 470 Eur s DPH.

 5. Office balíček
  Príprava prezentácií, reportov, dokumentov, zápisnice z porád a stretnutí, ...

 6. Management sociálnych sietí 
  Starostlivosť o facebook, Twitter, Instagram a LinkedIn. Mesačné balíčky zahŕňajú posty denne na všetky platformy, odpovedanie na komenty ako aj interakciu s vhodnými spoločnosťami od 6hodín/mesiac = 2hodiny/týždenne

Všetky služby je možné medzi sebou kombinovať. Pozrite si sekciu FAQ kde nájdete odpovede na tie najčastejšie otázky.  

Kontaktujte nás