Cestujúci asistent


Cestujete? Stretávate sa s klientom mimo Vašej kancelárie alebo dokonca máte zahraničnú klientelu a partnerov? Poznáte ten pocit, keď sa pripravujete na služobnú cestu?

Doma je úplný kľud, stíhate si pripraviť papiere, prezentáciu a vyzdvihnúť oblek z čistiarne. Auto je super umyté, nech vyzeráte reprezentatívne, resp. Taxík na letisko je samozrejme na čas. Prídete konečne do Vašej destinácie, hotel je super, všetko vybavené. Stretli ste sa s klientom/partnerom a ide to perfektne. Stíhate si robiť poznámky, stíhate si pamätať všetky čísla a samozrejme, že si pamätáte aj mená všetkých zúčastnených. Tá prezentácia, čo ste si pripravili mala veľký úspech, keďže Vám nerobí problém prezentovať v cudzom jazyku. Večer je ako to už býva parádna večera, kontakty sa vymieňajú a vy stíhate nadväzovať vzťahy tam, kde treba. Cudzí jazyk Vám nikdy nerobil problém takže speakujete o dušu.

Veľa z Vás podnikateľov, riaditeľov, CEO a ľudí,  ktorí žijú veľmi zaneprázdnené životy však toto pozná z trochu iného uhla. A vtedy zavoláte nám. Naša služba Cestujúci asistent je dokonalým riešením všetkých scenárov pre služobné/biznis cesty či stretnutia nielen v zahraničí ale aj na Slovensku. Pôjdeme tam, kde nás potrebujete.

Keď s Vami cestujeme my, je to skutočne lepšie.

Okrem iného Cestujúci asistent ponúka:

Môžeme sa stretnúť s klientom v cieľovej destinácii.

Pripravíme Vaše prezentácie, papiere, dokumenty.

V prípade potreby v cudzom jazyku aj odprezentujeme.

Zariadime nevyhnutnosti ako sú letenky, transfery, taxíky a ubytovanie.

Postaráme sa o dodržiavanie časového harmonogramu a tento pre Vás aj pripravíme.

Nadviažeme kontakty s Vami vybranými spoločnosťami resp. predstaviteľmi spoločností.

Na stretnutie pôjdeme za Vás, spravíme poznámky, záznam a Vám odovzdáme iba to, čo je pre Vás dôležité.


Prispôsobíme naše služby Vašej spoločnosti priamo na mieru.

Cestujúci asistent je skutočný asistent počas celej Vašej cesty podľa Vašich požiadaviek.

Ako to funguje?

Poviete nám kedy a kde máme byť a čo všetko budete potrebovať a my prídeme a spravíme. Letenky, cestovné lístky a ubytovanie musia byť zabezpečené min. 1 deň pred dohodnutým odchodom. Tieto môžu byť hradené Vami alebo si ich vyfakturujeme dodatočne. Pripomíname, že aj o rezerváciu leteniek, lístkov, transferov a ubytovania sa môžeme tiež postarať.

Cena na vyžiadanie.

Kontaktujte nás